LTEN

Korupcija. Kas tai?

Andres | 2015-05-25
Beneris kas man is tokios o jeigu tik mukzia ir nar ykle, a labai paikas vaikas, noriu i kompo i laužt kiek įmanoma. internetą panar yt ir mukzia paklausyt ir su telefonu galiu. Manau nepasiteisins jeigu jie tik tokia OS pasiulys. http://ketyxuyupl.com [url=http://uyrzxmt.com]uyrzxmt[/url] [link=http://xbcpbhx.com]xbcpbhx[/link]
Divakar | 2015-05-23
Na skirta ntbooek'am tai tą funkciją ir atlieką prieiga prie interneto ir tarnybų greitai. Beto visokie google docs veiks ir offline. Kad skype neįra ysi tai gal bus ženklas skype (ir visiem kitiem), kad gal metas sukurti online versijas :) Čia ai ku ne konkurentas MS, bet manau savo ni ą rinkoje ras. Ir i vis dabar viskas kelias į netą, tai manau čia gan perspektyvu.
Gatito | 2015-05-23
Dabar po demo tikrai labai gerai aordto netbookams, viskas ko reikia, jei atpažins kameras, MS office veiks online ir video bet kokio formato galėsi žiūrėti.. nebent žaidimai bus tik flash, kas būtų lame.. http://azckhx.com [url=http://cajemehywsp.com]cajemehywsp[/url] [link=http://bpgtnwljei.com]bpgtnwljei[/link]
Carlos | 2015-05-22
Visiškai išnaikinti korupcijos yra neįmanoma, jinai egusztioja kiekvienoje pasaulio šalyje. Klausimas tik kokiu mastu.Todėl dabartinis lozungas bent jau ne toks populistinis.
Rezthu | 2015-05-19
Visiškai išnaikinti korupcijos yra neįmanoma, jinai egszituoja kiekvienoje pasaulio šalyje. Klausimas tik kokiu mastu.Todėl dabartinis lozungas bent jau ne toks populistinis.
Vardas  Straipsnio komentarų skaičius: 5
Tekstas
Security code
Apsaugos kodas